Paslaugos

Sportiniai šokiai vaikams (4-10 m.)arrow

10268718 640987472642827 364541674035668786 nUžsiėmimų metu vaikai išmoks sportinių, disko šokių. Lavins muzikalumą, ritmo pojūtį, vikrumą, lankstumą, sugebės koordinuoti judesius. Puikiai praleis laisvalaikį, susiras naujų draugų. Dalyvaus konkursuose, koncertuose, šeimos šventėse.

Disco Latino mergaičių grupė (8-14 m.)arrow

latino mergaitemUžsiėmimų metu mergaitės išmoks ne tik sportinių šokių judesių, gražios laikysenos, lankstumo, bet ir susipažins su baleto pagrindais bei šiuolaikiniu šokiu, taip pat ir su disko šokio elementų judesiais. Išmoks įvairias šokių choreografijas. Repeticijų metų bus lavinamas muzikalumas ir koordinacija.

Solo Latino – Linijiniai šokiai damoms ir panelėmsarrow

solo latinoVisiškai nesvarbu, jog neturite partnerio! Tai išties smagu, nes Jums nereikia taikytis prie partnerio, galite laisvai reikšti savo jausmus ir judesio ekspresiją. Užsiėmimų metu treniruosite savo kūną, lavinsite koordinaciją bei klausą. Įgysite daugiau pasitikėjimo savimi, pasijusite seksualūs ir patrauklūs ! (amžius visiskai nesvarbu)

Solo latino" rytais ( pradedantiej)i
Solo latino" vakarais (pradedantieji)

NAUJIENA !!! Step AeroLatino Mix panelėms ir damomsarrow

aerolatinoTai visada populiari ir širdies kraujagyslių sistemą stiprinanti treniruotė. Loginis pamokos išdėstymas garantuoja gerą iškrovą net naujokams. Uždeganti muzika ir visada puiki nuotaika . Pratimai ir lotynų amerikos judesiai - šokiai šokami su pačia naujausia ir populiariasia lotynų amerikos muzika. Tai unikali treniruote, kuriuos metu mes kartu ne tik išmoksime šokti, bet ir pasportuosime smagiai.

Step AeroLatino Mix rytais (pradedantieji)
Step AeroLatino Mix vakarais (pradedantieji)

Dešimties šokių kursai suaugusiems (poromis)arrow

pramog suaugPramoginiai šokiai – tai pirmiausia aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas. Pramoginius šokius galima šokti visur - vakarėliuose, pobūviuose, namuose pagal įvairiausią muziką. Šokiai labai padeda tobulinti porų tarpusavio santykius ir stiprinti santuoką. Kol Jūsų protas ilsisi, Jūsų kūnas darosi tvirtesnis. Visame pasaulyje, visada populiarūs, pramoginiai šokiai yra šokami poromis ir skirstomi į klasikinius ir Lotynų Amerikos šokius. Klasikiniai - tai lėtas valsas, tango, fokstrotas, Vienos valsas ir kvikstepas. Lotynų Amerikos šokiai - tai samba, rumba, čia-čia-čia, džaivas ir pasodoblis.Galite šokti su antrąja puse, draugu ar tiesiog pažįstamu. Treniruočių metu išmoksite šokti poroje. Poriniai šokiai įneš darnos ir intymumo į Jūsų santykius ir taps šauniu bendru pomėgiu!

Vestuviniai - Jaunavedžių individualios šokių pamokosarrow

VestuvesJei artėja svarbiausia Jūsų gyvenimo šventė, ji neapsieis be gražiausio vestuvinio šokio. Mūsų profesionalūs bei kvalifikuoti šokių treneriai padės jums ne tik išmokti šokti, bet ir Jūsų pageidavimu, pagal Jūsų pasirinktą muziką sukurs nepakartojamą choreografiją, kuri sužavės visus. Jei nežinote, pagal kurią muziką ir kokio vestuvinio šokio pageidaujat, mūsų profesionalūs treneriai padės Jums. Jūsų šventė bus pati elegantiškiausia ir įsimintiniausia.

Mergvakaris - kaip gi be šokių?arrow

mergvakariaiArtėja mergvakaris, o gal mąstote apie įpatingą staigmeną gimtadienio proga draugei? Siūlome Jums puikią idėją - privačią šokių pamoką mūsų studijoje arba jūsų pasirinktoje vietoje. Jūs puikiai praleisite laiką ir pasisemsite nepamirštamų įspūdžių. Privačios pamokos metu Jūs kartu su profesionaliais ir kvalifikuotais treneriais (-e; - iu) patobulinsite savo šokio įgūdžius, išmoksite Jums skirtos choreografijos (ir viliojimo subtilybių šokių aikštelėje). Nepriklausomai nuo Jūsų šokio patirties, mes sukursime ypatingai nuotaikingą šokio atmosferą Jums ir Jūsų draugėms. Jūs galite rinktis tarp dviejų variantų:
Solo pamoka - šios pamokos metu būsimoji nuotaka/jubiliatė ir jos draugės bus mokinamos solo choreografijos, kurią pamokos pabaigoje sušoks grupėje (grupinė choreografija). Tai nebus eilinė solo pamoka, nes Jūs mokysitės šokti ne tik kojomis, bet ir rankomis, kūnu ir akimis :). Muzika: nuo Lotynų Amerikos ritmų iki populiariosios muzikos.
Pamoka poroje - šios pamokos metu busimoji nuotaka/jubiliatė ir jos draugės bus mokinamos porinės choreografijos, kurią pamokos pabaigoje sušoksite su profesionaliu mokytoju/treneriu. Muzika: nuo Lotinų Amerikos ritmų iki populiariosios muzikos.

Jūsų laukia:
  • 1,5 val. turiningo ir smagaus laiko šokių salėje
  • Specialiai Jums sukurtos gundančios choreografijos pamokos
  • Taurė putojančio vyno įkvėpimui ir daug geros nuotaikos
  • Nepamirštamus įspūdžius galėsite įamžinti nuotraukose.
  • Jūsų pageidavimu užsakysime profesionalų fotografą ar video operatorių.
  • Pagal jūsų pageidavimą pamoka gali būti jums patogioje vietoje :-gamtoje, prie jūros, jahtoje, klube, miesto centre, parke ir t.t

Privačios individualios šokių pamokosarrow

solo pamokosNeturite laiko? Norite sparčiau tobulėti? Domina konkretūs šokiai?Šios pamokos kaip tik Jums. Čia Jūs galėsite išmokti šokti per trumpesnį laiką ar tiesiog patobulinti jau turimus šokių įgūdžius. Pagal Jūsų pageidavimus yra derinamas treniruočių grafikas, mokymosi tempas ir šokiai. Pamokos metu visas trenerio dėmesys yra skiriamas tik Jums.

Programa papuošianti Jūsų šventęarrow

 sokiai renginiamArtėja įmonės vakarėlis, banketas, direktoriaus gimtadienis ar kitoks renginys? Jūsų kolektyvas - pora, o gal kelios poros arba grupė žmonių nori visus nustebinti arba padaryti staigmena savo viršininkui?Tada mūsų choreografijos paslauga kaip tik Jums. Mes Jums padėsime įgivendinti Jūsų sumanymą ir perteiksim jį šokiu.
Šokiai renginiuose -  Programa, papuošianti jūsų vakaro šventę
Artėja jūsų ar draugų vestuvės, įmonės vakarėlis ar kitoks renginys? Norite nustebinti svečius ir draugus?Mūsų profesionalių šokėjų pasirodymai paįvairins Jūsų renginį:
Profesionali šokėju pora pateiks Jums savo :- Šou programa – pagal pageidavimą
Šokių programa: salsa, mambo, merenge, bačata, argentinietiškas tango, lėtas valsas, Vienos valsas, tango, lėtas fokstrotas, kvikstepas (svingas „čarlstonas“ ), samba, ča-ča, rumba, džaivas, pasadoblis ir kt.
Šokių pamokėlės jūsų renginio metu.
Pagal pageidavimą vakaro metu gali pasirodyti ir daugiau  porų