Apie mus

VŠĮ „Klaipėdos šokių akademija“

klaipedos-sokiu-akademija Šokių kolektyvas ,,Klaipėdos šokių akademija'' pradėjo savo veiklą 2010 metais. Tais pačiais metais jis tapo ir Lietuvos Sportinių Šokių Federacijos nariu. Draugiškas, aktyvus ir darbštus kolektyvas yra įsikūręs jaukioje bei patogioje miesto vietoje. Mes stengiamės sukurti kuo šiltesnę atmosferą žmonėms, kurie ateina čia, norėdami atsipalaiduoti, pasportuoti ir maloniai praleisti laiką šokių užsiėmimuose ar vakaruose, kuriuos organizuojame.
Kolektyve yra ruošiami įvairaus amžiaus vaikai – profesionalūs sportinių šokių šokėjai. Aktyviai ir drąsiai dalyvauja visose sportinių šokių varžybose, kurias organizuoja Lietuvos sportinių šokių federacija. Per šešerius metus kolektyvas užaugino ne vieną šokių porą, kuri tapo Lietuvos čempionatų, pirmenybių bei tarptautinių varžybų nugalėtojais bei finalininkais. Kolektyvą vienija per 200 narių įvairaus amžiaus ir įvairių grupių. Organizuojame įvairias šventes, renginius bei iškylas, kurių metu susiburia visas kolektyvas, kurį vienija ne tik Klaipėdos gyventojai, bet ir gyventojai iš Priekulės bei Rietavo.

JD Kolektyve treneriais dirba buvę Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblio ,,Žuvėdra'' šokėjai Jekarerina ir Darius Bružinskai - jauni, energingi, kvalifikuoti, sportinių šokių vadovai, turintys bakalauro ir magistro laipsnio kvalifikacijas, taip pat Lietuvos sportinių šokių federacijos teisėjavimo kategorijas. Per 6-rius darbo metus įgyta nemaža patirtis dirbant tiek su mažais vaikais, tiek ir su dideliais.

Šiais metais mūsų komandoje pradėjo dirbti šauni, jauna profesionali trenerė, daugkartinių tarptautinių varžybų nugalėtoja ir finalininkė, buvusi Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblio ,,Žuvėdra‘‘ šokėja. Pasaulio ir Europos čempionė, turinti bakalauro laipsnio kvalifikaciją – Kristina Slizevich. Trenerė sieks vaikučius sudominti savo treniruotėmis, taip pat pasirūpins, kad kiekviena šokių repeticija vaikams suteiktų ne tik naujų žinių apie šokių žingsnelius, bet ir džiaugsmo juos atliekant.
Vadovai ne tik padės išmokti šokių žingsnelių, tačiau ir pasirūpins, kad kiekviena šokių pamoka Jums būtų puiki pramoga ir geros nuotaikos šaltinis. Nedvejokite – kartu mes galime viską išmokti.
Šokis – tai mūsų gyvenimo stilius...